Lot 163
Vijf diverse prenten

18e/19e eeuw.

Opticaprent: Piazza Navona Roma, gravure: Oost-Indische Compagnies Huis, Twee prenten: Architectur en litho: Vismarkt Den Haag.

Van 43x46 tot 64x47 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90