Lot 2
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Age Klink (1940)

Abstracte compositie op donkerblauwe achtergrond

linksonder gemonogrammeerd

gouache op papier, 61x71 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60