Lot 50
Vendue Next Door | 9 november 2020
Johannes Hubertus Leonardus de Haas (1832-1908)

De stal verlaten

gesigneerd 'de Haas' (rechtsonder)

olieverf op papier, geplakt op paneel, 29,5x38 cm (met lijst: 46x55 cm)

Provenance:
-Veiling, Christie's, Amsterdam, 26 februari 2008, lot 136.

€ 0,00
€ 0,00
€ 900,00

Hamerprijs: € 900