Lot 149
Zana Bruijn, 20e eeuw en W.B. (3x)

Twee Hollandse landschappen en een boerderij.

Aquarellen, Bruijn l.o. en r.o. getekend, W.B. r.o. gemonogrammeerd, 2x 50x65 cm en 46x51 cm.

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25