Lot 142
Henk Mual (1932-2015)

Abstracte compositie.

Olieverf op board, r.o. getekend en '73/74, 107x124 cm (beschadigingen in de verf).

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25