Lot 141
T. van der Elsen, 20e eeuw

"Figuur III (rose)".

Olieverf op doek, z.l., r.o. getekend en '83, 120x90 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25