Lot 132
Alexander Koster, 20e eeuw

Man van de rug gezien.

Olieverf op doek z.l., r.o. gemonogrammeerd, 150x120 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25