Lot 121
Michel van Overbeeke (1942) en onbekende maker

"My home is my love" en Poort.

Kleurets, l.o. getekend en kleurenlitho, r.o. getekend, 87x66 cm en 92x84 cm.

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25