Lot 118
Jorj Morin (1909-1995), Emile Taalman (1931-2006) en onbekende maker (3x)

"Enceinte Fragile", abstracte compositie / Portret van jongen met vogel / ontwerp voor schrijfblok omslag Maasstad.

Kleurets: 52x51 / litho: 43x34 cm / kleurtekening: 71x51 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25