Lot 115
N. Kramer (vroeg 20ste eeuw) (2x)

Landschap in de omstreken van Oisterwijk, Noord-Brabant

beide gesigneerd en nogmaals gesigneerd en gedateerd 1917 op een label op de achterzijde

beide olieverf op paneel, 18x24 cm (met lijst: 30x36 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100