Lot 113
Johannes Josephus Garjeanne (1860-1930) en Hopman (20ste eeuw) (2x)

Voederen van de kippen; Kerkinterieur

beide gesigneerd

gekleurd krijt op papier, olieverf p paneel, 37x28 cm en 34x43 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45