Lot 112
Gérard Wiegman (1875-1964)

Havengezicht van Rotterdam met in de verte de Maasbruggen

gesigneerd rechtsonder

olieverf op doek, 30x40 cm (met lijst: 35x45 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120