Lot 111
Hollandse School (circa 1900)

Bloemstilleven

gesigneerd rechtsonder

olieverf op doek, 32x40 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70