Lot 108
Edma Kuisender, Guus, PS Verhave, Verspijck (20ste eeuw) (4x)

Landschappen; Eenden; Stilleven

alle gesigneerd

2x aquarel, 1x krijttekening, 1x drukwerk, van 52x66 tot 66x77 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25