Lot 107
Nel Verhave, Kandi, Nederhof, To, Hollandse School (20ste eeuw) (5x)

Diverse voorstellingen

alle gesigneerd

4x aquarel en 1x gekleurd krijt, waarvan twee met gebroken glas, van circa 25x33 cm tot 56x39 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25