Lot
Diverse makers (20e eeuw) (9x)

Nel Verhave, Kandi, Nederhof, To, Hollandse School (20ste eeuw), Edma Kuisender, Guus, PS Verhave, Ruud J.M. Verspyck (1897-1966) (9x)

Diverse voorstellingen.

alle gesigneerd.

4x aquarel en 1x gekleurd krijt, waarvan twee met gebroken glas, van circa 25x33 cm tot 56x39 cm (afm incl lijst), 2x aquarel, 1x krijttekening, 1x drukwerk, van 52x66 tot 66x77 cm (afm incl lijst).

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25