Lot 106
Frederik Sieger (1902-1999)

Interieur met vrouw en stilleven

gesigneerd en gedateerd '43 rechtsmidden

dekverf op papier, 19x22,5 cm (met lijst: 37x40 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140