Lot 105
Hilda van der Stok (1913-1973)

Gezicht op Hattem

gesigneerd in potlood op het spieraam

olieverf op doek, 58x48 cm (met lijst: 71x61 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25