Lot 104
Joop Kropff (1892-1979)

Oud straatje, mogelijk in de Doelenstraat in Oud-Rijswijk

gesigneerd rechtsonder

olieverf op doek op paneel, 42x22 cm (afm incl lijst: 56x36 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100