Lot 103
Willem Steelink Jr. (1856-1928)

Stadspoort

gesigneerd rechtsonder en onduidelijk geannoteerd ' 't Gat [?]' linksonder

olieverf op doek op board, 47x57 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180