Lot 101
Hollandse School, Indonesische School, Chinese School, E. De Rop, naar Jan Toorop (20ste eeuw) en twee lege lijsten (7x)

Diverse voorstellingen

1 pastel, 1 schildering op papier (schade), 1 reproductie, 1 gouache op papier, 1 olieverf op doek (zonder spieraam), diverse afmetingen

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45