Lot 99
Hollandse School (20ste eeuw) (2x)

Gezicht op Delft; Bedelend jongetje

beide gesigneerd

olieverf op paneel en olieverf op board, 38x44 cm en 46x38 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45