Lot 98
H Jungblut en in de stijl van Simon de Vlieger (20ste eeuw) (2x)

Polder bij maanlicht en Strandscene

beide met signatuur

beide olieverf op paneel, circa 40x45 cm en 47x42 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220