Lot 95
Philip Aartsen en naar Charles Leickert (20ste eeuw)

Ijsgezicht en Marine

waarvan 1 gesigneerd en 1 draagt naam

beide olieverf op paneel, beide circa 30x33 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240