Lot
naar Pieter de Josselin de Jong (20ste eeuw)

Orientaalse voorstelling

gesigneerd in de druk (linksonder)

Offsetdruk, 55x77 cm (met lijst: 75x97 cm)

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25