Lot 86
Guus Sundermeijer-Rincker 1923)

Receptie

rechtsonder gesigneerd

olieverf op board, 93x73 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70