Lot 85
Doite (20e eeuw)

Rusten op de Groninger Gezinsbode

rechtsonder get. 'Doite' en gedateerd '79

olieverf op doek, 59x69 cm (met lijst: 83x93 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100