Lot
Arie Martinus Luijt (1879-1951)

Gekostumeerd

gesigneerd (linksboven)

potlood en aquarel op papier, 34x19 cm (met lijst: 37x22 cm)

Conditie: vergeeld papier

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25