Lot 82
Roeland Koning (1898-1985)

Stilleven met bloeiend plantje

rechtsonder get. en gedateerd 1983

olieverf op doek, 61,5x42,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30