Lot 81
Christiaan Lodewijk Loder (1817-1896)

Italiaanse schone met kruik

gesigneerd (rechtsonder)

aquarel, 53x42 cm (met lijst: 71x59 cm)

Conditie: vergeeld papier en vlekken links

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60