Lot 80
Gerrit Polder (1897-1981)

Bloemstilleven

gesigneerd 'G Polder.' (linksonder)

olieverf op board, 45x34 cm (in lijst: 63x53 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25