Lot 78
Djupriany (1929)

Indonesisch landschap

gesigneerd 'S. Djopriyany.' (linksonder)

olieverf op doek, 32x65 cm (met lijst: 40x74 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80