Lot 77
Hendrik Frederik de Grijs (1866-1933)

Gracht aan de Hoflaan in Almelo

gesigneerd 'HF de Grijs' (rechtsonder)

olieverf op doek, 46x62 cm (met lijst: 58x74 cm)

Conditie: scheur in het doek linksboven

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25