Lot
Victor Bouter (1928-2004)

Kerkportaal

gesigneerd en gedateerd 81 (linksonder)

potlood en bruine inkt op papier, 33x39 cm (met lijst: 56x61 cm)

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25