Lot 66
Hasan Djaafar (1919-1995)

Het Karbouwengat op Sumatra

gesigneerd 'Hasan Djaafar' (linksonder)

olieverf op doek, 52x84 cm (met lijst: 66x98 cm)

Conditie: craquelé, verfverlies, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25