Lot 65
Indonesische School (20e eeuw)

Een landschap met palmbomen en een flamboyant

onduidelijk gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 53x41 cm (met lijst: 65x53 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, vergeeld vernis, craquelé, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35