Lot 62
Willem Beuning (1914-1986)

gesigneerd met potlood 'Willem Beuning' (linksonder) en gedateerd 1983 (rechtsonder)

gemengde techniek op papier (incl. lijst 66,5x60,5 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40