Lot 61
Willem Beuning (1914-1986)

Demeter

gesigneerd met potlood 'Willem Beuning' (rechtsonder) en betiteld (linksonder)

litho, genummerd 14/25, image 41x37 cm, (incl. lijst:74x59 cm)

Conditie: blad vergeeld en randen gebobbeld, in de lijst beoordeeld.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25