Lot 57
Anton Heyboer (1924-2005)

met drukinkt gesigneerd, gestempeld, gedateerd en geannoteerd 'eigen druk'

bewerkte ets, zonder lijst, 70x50 cm

Herkomst: Collectie Jaap Buitenhuis.

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120