Lot 56
Anton Heyboer (1924-2005)

Peereboom

gesigneerd met drukinkt en gestempeld

ets, eigen druk, zonder lijst, 79x53,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60