Lot 54
Dick van Luijn (1896-1981) en I. van Ingen (20ste eeuw)

Mediterraans landschap; Gezicht

beide gesigneerd

beide aquarel, 42x51 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25