Lot 53
Hans van Dokkum (1908-1992) (2x)

Uien; Onkruid

beide gesigneerd, één genummerd 2/20 en één genummerd 4/9, beide eigen druk

kleurenlitho, 37x47 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25