Lot 52
Anton Kustia Widjaja (1935-1984) (2x)

Indonesische landschappen

beide gesigneerd

aquarel, 30x45 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80