Lot 49
Jan Oud (20ste eeuw)

Bloemstilleven

gesigneerd en gedateerd 44 linksonder

aquarel op papier op karton, zonder lijst, 50x40 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50