Lot 47
Grafiekmap 'restauratie gewoub haagse kunstkring' met werk van Paul Citroen, Hens de Jong, Gerard Lutz en Sees Vlag en daarbij een ets van Nicolaas Wijnberg

diverse grafisceh technieken en voorstellingen, alle in potlood gesigneerd en genummerd, elk 50x65 cm

(er ontbreekt de prent van Herman Berserik in plaats ervan een ets van Nicolaas Wijnberg uit 1968, 49x33 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Huidig bod: € 35

Bied
Totaal incl. kosten: €