Lot 42
Fl ter Braake (20ste eeuw), Hollandse School (20ste eeuw) en naar Frank Reynolds (2x)

Grachtje; Kinderen op het strand (naar BJ Blommers) en 2x Gentlemen in een interieur

waarvan twee gesigneerd

olieverf op board, aquarel, en twee maan drukwerk, van 28x36 tot 42x51 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Huidig bod: € 35

Bied
Totaal incl. kosten: €