Lot 40
Hollandse School (20ste eeuw) (3x)

Huisje; Keukenmeid; Slecht nieuws

alle olieverf op paneel, van 32x28 cm tot 37x32 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100