Lot 50
Pieter Leonardus Vuijck (1831-1904)

Koeien in de weide

gesigneerd en gedateerd '88' (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x60 cm (met lijst: 60x78 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Huidig bod: € 35

Bied
Totaal incl. kosten: €