Lot 51
Manier van Andreas Schelfhout (begin 20ste eeuw)

Panoramisch landschap

draagt naam (linksonder)

olieverf op doek, 42x57 cm (met lijst: 70x86 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90