Lot 39
Hollandse School (20ste eeuw) (4x)

Marine; 2x Winterlandschap; Boslandschap

waarvan 2 gesigneerd

alle olieverf op paneel, van 28x31 cm tot 32x37 cm (afm met lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Huidig bod: € 50

Bied
Totaal incl. kosten: €